Η εξέλιξη των αγώνων της Κυριακής 7 Απριλίου στην ΕΠΣ Μακεδονίας

9

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
Ομόνοια Σίνδου – ΑΟ Καρδίας 17.00
Καμπανιακός – Φοίνικας Πολίχνης  17.00
Ιάσων Αυγής – Κεραυνός Κολχικού 17.00
Θύελλα Περιστερώνα – Μαραθώνας 17.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (26η αγωνιστική)
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας -Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης Γήπεδο: Αγίου Παύλου 17.00
Αστραπή Δενδροποτάμου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 17.00
Αίας Ευόσμου – Ελευθεριακός  17.00
Μακεδονικός Γέφυρας – Αστέρας Αμπελοκήπων17.00
Δόξα Ρετζικίου – Δόξα Πενταλόφου Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 17.00
ΓΣ Ηλιούπολης – Κανονιέρηδες  17.00
Ιωνικός – Αξιός Ανατολικού 17.00
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Δόξα Αγ.Παύλου 17.00
2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
Παύλος Μελάς – Μακεδονικός Λητής 17.00
Ακρίτες Συκεών – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 17.00
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Ελλήσποντος Μαδύτου  Γήπεδο: Τριανδρίας  17.00
ΠΑΟ Δορκάδας – Απόλλων Ζαγκλιβερίου  Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου  17.00
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟ Ξυλούπολης  17.00
3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
Αναγέννηση Επανομής – Νίκη Μεσημερίου  0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Πανόραμα 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Εθνικός Πυλαίας – Αναγέννηση Ρυσίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Νίκη Κερασιάς – Αετός Βασιλικών  1-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΑΟΝΕ 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Ομόνοια Σταυρούπολης  Γήπ.: Αμπελοκήπων (πλ) 14.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
ΑΜΣ Νικόπολη – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή  4-2 ΤΕΛΙΚΟ

Εθνικός Μετεώρων – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Αμπελοκήπων – Φίλιππος Ελεούσας 7-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΕΑ Καρατάσου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος  4-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Μακεδονικός Μοναστηρίου  4-0 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
Αστραπή Νεάπολης – Αστραπή Μεσαίου  1-5 ΤΕΛΙΚΟ

Εθνικός Αστέρας – Νίκη Ευκαρπίας  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Νίκη Ηρακλείου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου  2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Κεραυνός Αγίου Παύλου  Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 13.30

Ενωση Συκεών – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου  0-7 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
Νέστωρ Οσσας – Δάφνη Ευαγγελισμού 4-3 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Ασσήρου – ΑΕ Αγ.Γεωργίου  3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αρης Καβαλαρίου – Εθνικός Λαγυνών  0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αρης Ξηροποτάμου – Δράση Αρδαμερίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
Κισσός Χορτιάτη – Ιωάννης Παπάφης  3-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Προοδευτική  0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Ατρόμητος Τριαδίου  2-2 ΤΕΛΙΚΟ

Πέρα – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Φαλήρου – Αίολος  3-3 ΤΕΛΙΚΟ

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – ΑΕ Χαριλάου 17.00
Φοίνικας Καλαμαριάς – Δόξα Τριλόφου  17.00
Μέντεκας Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας  Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (πλ,) 17.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(2η αγωνιστική)
ΑΟ Θράκης – Αναγέννηση Καλοχωρίου  Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλ.) 17.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(3η αγωνιστική)
Μ.Αλέξ. Ελλήνων – ΑΕΝ Αστραπή Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 17.00
Νίκη Νεοχωρούδας – Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος  2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(3η αγωνιστική)
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Μαραθών Υποδομή  6-0 ΤΕΛΙΚΟ

Πηγή: METROSPORT.GR